on-line poptávka infratopení

Prosíme o vyplnění následujícího formuláře. Na základě jeho vyplnění Vám pošleme cenovou nabídku.
____________________
Jméno a příjmení
Adresa bydliště
Telefon
E-mail
Žádáme Vás o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů, v souvislosti s nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), které je účinné od 25.5.2018. Tento Váš souhlas potřebujeme, abychom Vám mohli posílat novinky, obchodní sdělení a nabídky produktů prostřednictvím pošty, elektronické komunikace a telefonu. V případě, že souhlasíte, napište do textového pole "souhlasím"
Adresa stavby
Rok kolaudace
Sazba elektřiny
Je provedena izolace proti spodní vlhkosti?
Je pozorován problém s vlhkostí stěn, případně plísní?
Materiál obvodové stěny + jeho tloušťka
Tepelná izolace stěny - materiál+tloušťka
Izolace stropu + tloušťka izolace
Izolace podlahy + tloušťka izolace
jaká je povrchová krytina podlah?
Jaká máte okna?
doplňující informace:
Zde prosím o vypsání jednotlivých místností - vždy napsat účel místnosti (např.obývák, kuchyň, ložnice, atd.) + kubaturu místnosti (délka x šířka x výška) v m3. To znamená, že vypíšete např. obývák 55
místnost č.1
místnost č.2
místnost č.3
místnost č.4
místnost č.5
místnost č.6
místnost č.7
místnost č.8
místnost č.9
místnost č.10
v případě více místností prosím o vypsání ve stejném formátu:
zde můžete přiložit půdorys, naskenovaný projekt, případně fotky
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šestnáct a sedmnáct 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Kontakt na nás

Luděk Soják
Rovensko 286
789 01 Zábřeh

+420 608 760 143

sojak@infratopeni-morava.cz

IČ: 700400001
DIČ: CZ7805115780

Infrapanely dodáváme nejčastěji v našem okolí (Zábřeh, Mohelnice, Šumperk, Svitavy, Litovel, Olomouc, Bruntál, Opava, Jeseník, Ostrava, Brno, Pardubice, Hradec Králové, Zlín, Jihlava, Praha, ...), ale jak vidíte v našich referencích - řešíme celou ČR!!!

infrapanely - princip

Infrapanely využívají ke své funkci fyzikálního principu ohřívání místnosti sáláním, což se dá připodobnit ke slunečnímu záření. Sluneční paprsky, stejně jako infratopení, neohřívají vzduch. Sluneční paprsek vzduchem projde a teprve po jeho dopadu na zem vzniká teplo, od něhož se teprve následně ohřívá vzduch. Představte si situaci, kdy v zimě za silných mrazů svítí slunce - Vy se vystavením jeho paprskům ohřejete, i když je venkovní teplota pod bodem mrazu - podobný princip využívá infratopení.

Infrapanely - umístění

Infrapanely jsou zařízení, na vytápění nemovitostí. Průchodem elektrického proudu panelem vzniká teplo. Na základě toho se povrch panelu nahřeje na teploty vyšší než 100°C  a poté z něj začne sálat teplo, které nahřívá pevné materiály. Infrapanely se umisťují zpravidla na strop (při umístění infratopení na stop je jeho účinnost vyšší než při umístění na stěně). Navíc při umístění na stropě je jednodušší dosáhnout ideálního rozmístění panelů a nehrozí nedostatek místa pro realizaci. Montáž infratopení je potřeba provést až po vyhotovení vstupního projektu a cenové kalkulace. Přečtěte si informace o tom jak postupovat při objednání infratopení u naší firmy.

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!