Infrapanely do koupelny - koupelnové sušáky

Nově máme v nabídce také infrapanely do koupelny v podobě sušáku ručníků. Tento infra panel do koupelny vychází ze základního provedení panelu s hliníkovým rámem, ale s tím rozdílem, že z rámu jsou vyvedeny hrazdy na ručníky. Plocha infrapanelu je základní bílá a rámeček včetně hrazd je možný dodat buď v bílé barvě a nebo v eloxu. Infrapanel do koupelny je spotřebičem I.třídy a je v něm zabudován bezpečnostní termostat proti jeho přehřátí.

Infrapanely do koupelny - ceník:

Typ panelu Rozměr (cm) Příkon (W) Cena
koupelnový sušák 200 R 84 x 39 200 5.800,-Kč
koupelnový sušák  400 R 89 x 53 380 6.700,-Kč

infrapanel do koupelny

Pokud máte zájem o infrapanel do koupelny a chtěli byste k němu vědět více informací, kontaktujte nás... 

Kontakt na nás

Luděk Soják
Rovensko 286
789 01 Zábřeh

+420 608 760 143

sojak@infratopeni-morava.cz

IČ: 700400001
DIČ: CZ7805115780

Infrapanely dodáváme nejčastěji v našem okolí (Zábřeh, Mohelnice, Šumperk, Svitavy, Litovel, Olomouc, Bruntál, Opava, Jeseník, Ostrava, Brno, Pardubice, Hradec Králové, Zlín, Jihlava, Praha, ...), ale jak vidíte v našich referencích - řešíme celou ČR!!!

infrapanely - princip

Infrapanely využívají ke své funkci fyzikálního principu ohřívání místnosti sáláním, což se dá připodobnit ke slunečnímu záření. Sluneční paprsky, stejně jako infratopení, neohřívají vzduch. Sluneční paprsek vzduchem projde a teprve po jeho dopadu na zem vzniká teplo, od něhož se teprve následně ohřívá vzduch. Představte si situaci, kdy v zimě za silných mrazů svítí slunce - Vy se vystavením jeho paprskům ohřejete, i když je venkovní teplota pod bodem mrazu - podobný princip využívá infratopení.

Infrapanely - umístění

Infrapanely jsou zařízení, na vytápění nemovitostí. Průchodem elektrického proudu panelem vzniká teplo. Na základě toho se povrch panelu nahřeje na teploty vyšší než 100°C  a poté z něj začne sálat teplo, které nahřívá pevné materiály. Infrapanely se umisťují zpravidla na strop (při umístění infratopení na stop je jeho účinnost vyšší než při umístění na stěně). Navíc při umístění na stropě je jednodušší dosáhnout ideálního rozmístění panelů a nehrozí nedostatek místa pro realizaci. Montáž infratopení je potřeba provést až po vyhotovení vstupního projektu a cenové kalkulace. Přečtěte si informace o tom jak postupovat při objednání infratopení u naší firmy.

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!