Reference Moravská Třebová

Rodinný dům v Moravské Třebové

Komentář majitele:
Nějaké fotky se pokusím udělat a pak vám je pošlu. S topením jsem spokojený, je to zatím bezproblémové. První velká zkouška byla v zimě před pár lety, kdy byly 20° mrazy po delší dobu (myslím, že to bylo v roce 2012), nikomu nebyla zima a náklady na elektřinu za tento extrémní měsíc v celém domě (topení, vaření, ohřev vody, elektrospotřebiče a svícení) byly 3.800 měsíčně. 
Co se mi osvědčilo a můžete to klientům doporučit je, ať si pořídí náhradní zdroj topení nezávislý na elektřině. Dnes žádné topení bez elektřiny nefunguje, takže to není nedostatek.  Zatím se nestalo, že by el. delší dobu nešla.  Ale tím že jsem už postarší, pamatuji rok, kdy přišel v zimě déšť, namrzly a přetrhaly se dráty a téměř 14 dní jsme tehdy byli bez el.  Takže jsem si do domu dal krbovou vložku. Když by se něco takového stalo mám čím topit. A i teď si občas v krbu zatopím pro pohodu a hlavně živý oheň, má to své kouzlo a dá se to pořídit poměrně levně.
A ještě jedna věc. Mladí předělávají dům a budou asi také chtít panely - budou Vás kontaktovat.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Kontakt na nás

Luděk Soják
Rovensko 286
789 01 Zábřeh

+420 608 760 143

sojak@infratopeni-morava.cz

IČ: 700400001
DIČ: CZ7805115780

Infrapanely dodáváme nejčastěji v našem okolí (Zábřeh, Mohelnice, Šumperk, Svitavy, Litovel, Olomouc, Bruntál, Opava, Jeseník, Ostrava, Brno, Pardubice, Hradec Králové, Zlín, Jihlava, Praha, ...), ale jak vidíte v našich referencích - řešíme celou ČR!!!

infrapanely - princip

Infrapanely využívají ke své funkci fyzikálního principu ohřívání místnosti sáláním, což se dá připodobnit ke slunečnímu záření. Sluneční paprsky, stejně jako infratopení, neohřívají vzduch. Sluneční paprsek vzduchem projde a teprve po jeho dopadu na zem vzniká teplo, od něhož se teprve následně ohřívá vzduch. Představte si situaci, kdy v zimě za silných mrazů svítí slunce - Vy se vystavením jeho paprskům ohřejete, i když je venkovní teplota pod bodem mrazu - podobný princip využívá infratopení.

Infrapanely - umístění

Infrapanely jsou zařízení, na vytápění nemovitostí. Průchodem elektrického proudu panelem vzniká teplo. Na základě toho se povrch panelu nahřeje na teploty vyšší než 100°C  a poté z něj začne sálat teplo, které nahřívá pevné materiály. Infrapanely se umisťují zpravidla na strop (při umístění infratopení na stop je jeho účinnost vyšší než při umístění na stěně). Navíc při umístění na stropě je jednodušší dosáhnout ideálního rozmístění panelů a nehrozí nedostatek místa pro realizaci. Montáž infratopení je potřeba provést až po vyhotovení vstupního projektu a cenové kalkulace. Přečtěte si informace o tom jak postupovat při objednání infratopení u naší firmy.

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!